Univerzitet u Novom Sadu · Filozofski fakultet
Odsek za psihologiju
Korisničko ime:

Lozinka:

Prijavi me »
Rezultati ispita
Osnovne akademske studije
Osnovni kurs iz Kognitivno bihevioralne psihoterapije18.02.2021. 
Klinička procena inteligencije16.02.2021. 
Razvojna psihologija 111.02.2021. 
Osnovi kliničke psihologije11.02.2021. 
Kognitivni razvoj10.02.2021. 
Razvojna psihologija 120.01.2021. 
Kognitivni razvoj19.01.2021. 

Master akademske studije
Napredni kurs iz Kognitivno bihevioralne psihoterapije18.02.2021. 
Savremene teorije psihopatologije12.02.2021. 

Stari studijski programi
Razvojna psihologija za studente pedagogije (2008)10.02.2021. 

Copyright © 2008-2021 Odsek za psihologiju, Novi Sad