Univerzitet u Novom Sadu · Filozofski fakultet
Odsek za psihologiju
korisničko ime:

lozinka:

Prijavi me »
Rezultati ispita
Osnovne akademske studije
Osnovi kliničke psihologije27.05.2018. 
Psihologija mentalnih poremećaja 225.05.2018. 
Psihologija mentalnih poremećaja 125.05.2018. 
Učenje i memorija24.05.2018. 
Percepcija24.05.2018. 
Zdravstvena psihologija14.05.2018. 
Klinička procena inteligencije22.04.2018. 
Razvojna psihologija 116.04.2018. 
Kognitivni razvoj15.04.2018. 

Master akademske studije
Napredni kurs iz Kognitivno bihevioralne psihoterapije22.04.2018. 

Copyright © 2008-2018 Odsek za psihologiju, Novi Sad